Olimp - Zakład Pogrzebowy
Informacje
NIP: 1251412976
Lokalizacja
Mazowieckie
05-250 Warszawa
ul. Piłsudskiego 4
Dane kontaktowe
Telefon: 227865724
Telefon komórkowy: 608-426-251
WWW: http://olimp-radzymin.pl/


Ocena: 0
Zakład Pogrzebowy OLIMP jest firmą działającą na polskim rynku już od 1983. Nasz zakład pogrzebowy jest firmą rodzinną z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów oraz transportem zmarłych na terenie woj. mazowieckiego, kraju i zagranicy.

Do każdej sprawy podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych.
Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem.Dysponujemy specjalnymi samochodami, posiadamy własną chłodnię i salę pożegnań. Zapewniamy szeroki wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców a także wykonawstwa nagrobków i nekrologów. Oferujemy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.
Zapraszamy.


Słowa kluczowe:
dom pogrzebowy wołomin, pogrzeby nieporęt, pogrzeby wołomin, pogrzeby dąbrówka, zakład pogrzebowy dąbrówka, zakład pogrzebowy wołomin, pogrzeby marki, usługi pogrzebowe wołomin, usługi pogrzebowe marki
Wyświetleń: 349
Komentarze